Haber Detayı
30 Temmuz 2019 - Salı 17:06
 
Zehir tacirlerine göz açtırılmıyor
Asayiş Haberi
Zehir tacirlerine göz açtırılmıyor

Afyonkarahisar Emniyet Müdürlüğü uyuşturucu ile mücadelerine hız vermeden devam ediyor. Yapılan çalışmalar neticesinde 1 kilo Skunk maddesi ele geçirildi.

Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri zehir tacirlerine göz açtırmıyor.Ekiplerce yapılan çalışmalar neticesinde, Afyonkarahisar Kütahya yolu üzerinde yapılan uygulama esnasında şüphe üzerine durdurulan bir araç ve yine araçla bağlantısı olan bir araç içerisinde yapılan aramada 1 kilo uyuşturucu madde ele geçirildi.

 

1 kilo SKUNK maddesi ele geçirilmiştir.

 

Türkçe'deki kelime manasıyla Kokarca anlamına geliyor.Esrara göre daha kuvvetli olan bu madde, beyne daha fazla zarar vermekte ve akıl hastalıklarının önünü açıyor. Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürlüğünden gelen açıklamada “Konu ile ilgili olarak yapılan tahkikat neticesinde dört şüpheli şahıs TCK 188 (Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde Ticareti Yapmak) suçundan adli mercilere sevk edilmiş, 1 şüpheli şahıs çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine teslim edilmiş, 3 şüpheli şahıs adli kontrol şartı ile serbest kalmıştır” denildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Zehir, tacirlerine, göz, açtırılmıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı