Haber Detayı
24 Temmuz 2013 - Çarşamba 02:02
 
Vali Balkanlıoğlu, Basın Bayramını kutladı
Vali İrfan Balkanlıoğlu 24 Temmuz Basın Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınlayarak, tüm basın mensuplarının Basın Bayramlarını kutladı.
Gündem Haberi
Vali Balkanlıoğlu, Basın Bayramını kutladı

Balkanlıoğlu mesajında, “1908 yılında basından sansürün kaldırılması sonrasında 105 yıldır 24 Temmuz’u Basın Bayramı olarak kutlamaktayız. Ülkemizin ve ilimizin gelişimi ve kalkınması, halkımızın bilinçlendirilmesi ve kamuoyunda gerekli hassasiyetlerin oluşturulmasında basının çok önemli katkıları vardır. Demokratik hayatın vazgeçilmez unsurlarından biri olan basının görevlerini en iyi şekilde yapabilmeleri için hepimizin destek olması gerekir” dedi.

“BASIN KURULUŞLARI İLKELİ GÖREB ANLAYIŞI İLE KAMUOYUNU BİLGİLENDİRİYOR”

Basın yayın kuruluşlarının doğru ve ilkeli görev anlayışıyla, kamuoyunu bilgilendiren kuruluşlar olduğunu da belirten Balkanlıoğlu; “Nitelikli haberleri sayesinde yöneticiler ile halk arasında sağlam bir ilişki kurmak suretiyle halkımızın gerçekleri öğrenme hakkına katkıda bulunmaktadır. Bu duygu ve düşüncelerle; ilimiz genelinde görev yapan tüm basın çalışanları ile basın yayın kuruluşlarının 24 Temmuz Basın Bayramlarını kutlar, çalışmalarında başarılar dilerim.”dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Vali, İrfan, Balkanlıoğlu, 24, Temmuz, Basın, Bayramı, nedeniyle, bir, mesaj, ya
Yorumlar
Haber Yazılımı