Haber Detayı
23 Ağustos 2019 - Cuma 11:08
 
Transfer için kaynak bekleniyor
Transfer döneminin başlaması ile birlikte İscehisarspor’da kaynak arayışları sürüyor. İlçe yöneticilerinin çalışmalarından olumlu sonuç çıkarsa yönetim kurulu üyeleri ara transfer çalışmalarına başlayacak.
Spor Haberi
Transfer için kaynak bekleniyor

Yeni sezon için transfer çalışmalarını sürdüren kulüpler, prensipte anlaşma sağladıkları futbolcularla resmi sözleşme imzalamaya başladılar.. "Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu tarafından görüşülüp karara bağlanan 1'inci Transfer ve Tescil Dönemi başlangıcından itibaren geçerli olmak üzere 2019-2020 Futbol Sezonu'nda uygulanacak hususlar açıklandı.TFF'den yapılan açıklamaya göre, 2019-2020 futbol sezonunda 1. transfer ve tescil dönemi, 17 Haziran 2019 tarihinde başlayıp, 2 Eylül 2019 tarihinde bitecek..."

 Kulüpler Beklemede

Maddi durumu iyi olan ve sürekli gelir kaynaklarına sahip kulüpler transfer çalışmalarında sona yaklaşırken, bazı kulüpler içerisinde bulundukları maddi sıkıntılar nedeniyle sessizliğini sürdürüyor. Transfer çalışmalarına başlayabilmek için il yöneticilerinin ve halkın desteğini bekleyen kulüplerden bir tanesi de İscehisarspor. Kulübe gelir kaynakları arayan ilçe yöneticilerinin bu çalışmaları olumlu sonuçlanırsa ara transfer hazırlıklarına başlanacak.

Transfer Listesi hazır

İscehisarspor’a gelir kaynakları bulunması durumunda teknik heyetin görüşü doğrultusunda transfer çalışmalarına başlanması bekleniyor. Bazı futbolcuları yakın takibe alan İscehisarspor yönetimi istediği çalışmaları yapabilirse transferde fazla zorlanmayacak.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Transfer, için, kaynak, bekleniyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı