Haber Detayı
22 Nisan 2019 - Pazartesi 14:16
 
Koltuklar Öğrencilerin oldu
23 Nisan etkinlikleri kapsamında Belediye Başkanı Abdullah Çelik, Büyükkalecik Kocatepe İlkokulu 4. Sınıf öğrencisi Sema Nur Aydın‘ a Belediye Başkanlığı koltuğunu teslim etti. Çiçeği burnunda belediye başkanı İlkokul öğrencilerini makamında kabul etti. Öğrencilerin istek ve arzuları dinledi.
Eğitim Haberi
Koltuklar Öğrencilerin oldu

Öğrenciler belediye başkanından 1) Okulları için akıl ve zeka oyunları materyalleri 2) Okul bahçesine öğrencilere yönelik çeşme 3) Okulun eski ve ağır olan giriş kapılarının değişmesini talep ettiler.

Yapılan bu anlamlı organizasyondan dolayı Belediye Başkanı Abdullah ÇELİK, Okul Müdürü Fatma Arzu İzgördü’ ye teşekkür etti. Okulda yapılan faaliyetlere kasaba halkının da katılmasından dolayı ayrıca teşekkür etti.  Okul Müdürü Fatma Arzu İZGÖRDÜ bu tür faaliyetlerin öğrencilerin kendilerine olan güvenini artırdığını dile getirerek bu anlamlı ziyaretten dolayı yeni belediye başkanına teşekkür ederek başarılar diledi. Öğrenciler bu anlamlı ziyaret dolayısıyla ev sahipliği yapan belediye başkanına ve personeline teşekkür ederek ziyaretlerini sonlandırdılar.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Koltuklar, Öğrencilerin, oldu, ,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Koltuklar Öğrencilerin oldu
Koltuklar Öğrencilerin oldu
Koltuklar Öğrencilerin oldu
Koltuklar Öğrencilerin oldu
Yorumlar
Haber Yazılımı