Haber Detayı
28 Ağustos 2019 - Çarşamba 13:37
 
Kadın Futbol Takımı’nın ziyaretçileri vardı
TFF Kadınlar 3. Lig'de Afyonkarahisar’ı temsil eden Afyon İdmayurdu Kadın Futbol Takımı’nın antrenmanını, MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, ve Afyonkarahisar MHP Teşkilatı ziyaret ettiler.
Spor Haberi
Kadın Futbol Takımı’nın ziyaretçileri vardı

MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, ve Afyonkarahisar MHP Teşkilatı, TFF Kadınlar 3. Lig'de Afyonkarahisar’ı  temsil edecek olan Afyon İdmayurdu  Kadın Futbol Takımı’nın şehir stadındaki antrenmanını ziyaret ederek başarılar dilediler. Ziyarette konuşan MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, “Afyon İdmanyurdu Kadın Futbol Takımı’nı takip ediyorum.İlimizdeki  profesyonel ligde kadın futbol takımı olması ilimiz için gurur verici. Geçen sezon ilk defa mücadele etmelerine rağmen başarılı sonuçlar aldılar. Yeni sezonda başarılarını daha da arttırmalarını diliyor, maddi manevi yanlarında olduğumuzu bilmelerini istiyorum.” dedi.

-“Motivasyonumuzu misli misli artırdı”-

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Afyon İdmayurdu  Kadın Futbol  Takımı Teknik Direktörü Adnan Kasabalı, ziyaretin motivasyonlarını arttırdığını belirterek şunları söyledi:

“Milletvekili adaylarımız ve MHP teşkilatının Afyon İdmayurdu Kadın Futbol Takımımızı  Şehir Stadı'nda yaptığımız antrenmanda ziyaret ederek bizleri onurlandırdılar Hem nüfus anlamında hem sosyal ve ekonomik anlamda hem de bulunduğu coğrafyanın eşsiz güzelliklerini bir arada cömertçe sunması bakımından ülkemizin en büyük, en güzel, en zengin kültürel dokusuna sahip ilçelerinden biri olan ilimizi bu sezon TFF Kadınlar 3. Lig'de temsil edecek olan Afyon İdmanyurduadın Futbol Takımımız gördüğü ilgi ve alakayla profesyonel lige aday takımımız olduğunu ispatlamış oldu. Milletvekili adaylarımız ve MHP teşşkilatının antrenmanımızı ziyaret ederek takımımızın ve sporcularımızın yanında olduklarını bir kez daha gösterdiler. Bu bizim motivasyonumuzu misli misli artırdı. Kendilerine kulübüm, sporcularım ve şahsım adına çok teşekkür ettiğimi ifade etmek istiyorum.” 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kadın, Futbol, Takımı’nın, ziyaretçileri, vardı,
Yorumlar
Haber Yazılımı