Haber Detayı
11 Temmuz 2013 - Perşembe 00:23
 
İLK ORUÇLARINI ÇADIRDA AÇTILAR
Afyonkarahisar Belediyesi tarafından organize edilen iftar çadırlarında ilk iftar yapıldı. Çadırları dolduran binlerce vatandaş Mübarek Ramazan Ayı'nın ilk gününde huşu içinde iftarını yaptı.
Kültür Haberi
İLK ORUÇLARINI ÇADIRDA AÇTILAR

İmaret Camii arkası, Atatürk Lisesi bahçesi, Organize Sanayi Bölgesi, 1. Küçük Sanayi Sitesi civarında kurulan iftar çadırlarında vatandaşlarımız iftarını yaparken, Çavuşbaş Mahallesi, Fatih Mahallesi, Sahipata Mahallesi, Karşıyaka Mahallesi, Mecidiye-Hacı Alioğlu Mahallesi'nde ise yemek dağıtımı gerçekleştirildi. Afyonkarahisar Belediyesi'nin öncülüğünde hayırsever vatandaşların katkılarıyla oluşturulan iftar çadırlarından vatandaşlar da oldukça memnun kaldı. İhtiyaç sahibi vatandaşlar ile iftara evine yetişemeyen halkımızın ilgi gösterdiği iftar çadırları Afyonkarahisarlıların kaynaşma noktası oldu.

Yemekhaneye tam not

Yardımlaşmanın ve dayanışmanın en üst düzeye çıktığı Mübarek Ramazan ayında yapılan bu hizmette Afyonkarahisar Belediyesi Yemekhanesi de başarısı ile adından söz ettiriyor. 40 kişilik ekiple hizmet veren Belediye Yemekhanesi Birimi, son derece hijyenik bir ortamda hazırladığı birbirinden lezzetli yemekleri Afyonkarahisar halkının beğenisine sunuyor. Günde 4 ila 5 çeşit yemeğin hazırlandığı yemekhanede kullanılan ürünlerin kalitesine de dikkat ediliyor. Verilen hizmetten ve yemek kalitesinden oldukça memnun olduklarını belirten vatandaşlar, böyle bir hayra vesile olan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban ve hayırsever vatandaşlarımıza teşekkür ettiler.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Afyonkarahisar, Belediyesi, tarafından, organize, edilen, iftar, çadırlarında, i
Yorumlar
Haber Yazılımı