Haber Detayı
24 Temmuz 2013 - Çarşamba 13:34
 
Huzurevinde vefa buluşması
Afyonkarahisar Huzurevi ailesi, geçtiğimiz Pazartesi günü dünden bugüne Huzurevinde hizmet vererek emekliye ayrılan, görev yapan personellerine “Hizmet anısı” adı altında Huzurevi bahçesinde “Vefa buluşması” düzenledi.
Magazin Haberi
Huzurevinde vefa buluşması

 Gerçekleştirilen Programa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Alper Sezer, İl Müdür Yardımcıları Sevgi Aytulun ve Yasin Evcinle birlikte, Huzurevi Müdürü Muzaffer Erol ile Huzurevi Sakinleri, Çalışanları ve Aileleri ile Huzurevinin kurulduğu günden bugüne kadar Emekliye ayrılan personelleri ve aileleri katıldı.

SEZER, BİRLİK VE BERABERLİĞE VURGU YAPTI

Programda konuşma yapan Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Alper Sezer Huzurevinde bulunan büyüklerimize verilen hizmetin, birlik ve beraberliğin, kardeşliğini önemini dile getirdi.

“EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUM”

 Alper Sezer’in ardından konuşma yapan Huzurevi Müdürü Muzaffer Erol ise; büyüklerimize hizmet etmiş, yıllarca emek vermiş insanlarımızla, halen çalışmakta olan insanlarımızın huzurevi sakinleri ile birlikte bir aile sıcaklığı içersinde birlikte iftar yapmanın anlamını bir kez daha yaşıyoruz. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.

EMEKLİYE AYRILAN PERSONELE PLAKET VERİLDİ

Program sıcak bir ortamda, Huzurevi sakinleri ve halen görev yapan çalışanları ve emekliye ayrılan personellerin duygu yüklü konuşmalarının ardından emekliye ayrılan personellere "Hizmet Anısı” olarak İl Müdürü Alper Sezer, İl Müdür Yardımcıları Sevgi Aytulun, Yasin Evcin, Kuruluş Müdürü Muzaffer Erol ve Kuruluş Müdür Yardımcısı Dursun Arslan tarafından plaketlerin takdim edilmesinden sonra program sona erdi.

     

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Afyonkarahisar, Huzurevi, ailesi, geçtiğimiz, Pazartesi, günü, dünden, bugüne, H
Yorumlar
Haber Yazılımı