Haber Detayı
29 Temmuz 2013 - Pazartesi 02:26
 
GÜRSES TERMAL OTELİN KÜR MERKEZİ YENİLENİYOR
Sandıklı Belediyesi tarafından yapılan ihaleyle 10 yıllığına kiralanan Termal Otel’de yenilikler ve tadilatlar devam ediyor.
Turizm Haberi
GÜRSES TERMAL OTELİN KÜR MERKEZİ YENİLENİYOR

Kiralanma süreci sonrasında Termal Otel ve Küçük Otel’in dönem dönem odaları, restaurantları, kullanım alanları baştan aşağı yenilenip hizmete açılırken son olarak da Termal Otel’in Kür Merkezi’nde yenileme ve tadilat çalışmaları başladı. Tesiste bulunan Türk Hamamı, Termal Havuzlar, Saunalar ve Çamur Banyolarında başlatılan çalışmalar aralıksız sürüyor. Çalışmalar hakkında bilgi veren Gürses Termal  Otel  Genel Müdürü Veli Karaca ;  “Ramazan ayı dolayısı tesisimizi kapatarak kür merkezi birimlerimizde tadilat ve yenileme çalışmalarına başladık. Çalışmalarda Termal Havuzları , Türk Hamamını , Sauna bölümlerini , Peliodit uygulama birimi  ( Çamur banyolarını ) yeniliyoruz.Geçtiğimiz yıl içerisinde otel oda , restoran ve ortak alanlardaki çalışmalarımızı tamamlayarak tesise gelen misafirlerimizden bir çok olumlu sonuç aldık.Bu doğrultuda tesisimizin kür merkezini yenileyerek müşteri memnuniyet odaklı çalışmalarımıza devam ediyoruz. Gürses A.Ş olarak öncelikli hedefimiz müşteri memnuniyetidir. Bütün müşterilerimizin istekleri , şikayetlerini tek tek inceleyerek kendi evlerinin rahatlığını onlara sunmaktayız.Çalışmalar Ramazan ayı sonunda bitecek ve misafirler Ramazan Bayramında termal keyfini doyasıya yaşayacaktır.”dedi.

ELİBOL;”ÖZELLEŞTİRMENİN FAYDALARINI GÖRÜYORUZ”

Konuyla ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı İsmail Elibol; “Hüdai Kaplıcası’nda Belediyemize ait iki otelimizi 10 yıllığına kiralayarak önemli bir işe imza attık. Belediyelerin işi işletmecilik değil hizmet etmek. Otellerimizi kiralayan firma her iki otelin odalarını, ortak kullanım alanlarını baştan sona yeniledi. Her iki otelde eskisine nazaran tanınmayacak şekilde güzel oldu. Şimdi de Termal Otel’de ki kür merkezini baştan aşağı yeniliyorlar. Bu iki otelde hiçbir giderimiz yok. Aksine kira getirimiz ve sıcak suyu satmamızdan dolayı sabit gelirimiz oldu. Ayrıca kira süresi bittiğinde baştan aşağı yenilenen bu oteller tekrar Belediyemizin olacak. Özelleştirmenin faydalarını görüyoruz.”dedi.>>görüntü

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Sandıklı, Belediyesi, tarafından, yapılan, ihaleyle, 10, yıllığına, kiralanan, T
Yorumlar
Haber Yazılımı