Haber Detayı
26 Temmuz 2013 - Cuma 05:55
 
Gül Anneler yardımlarına devam ediyor
Mübarek Ramazan ayında halen ramazan yardımları sürüyor. Her sene olduğu gibi bu senede yardıma muhtaç kişilerin yüzünü güldüren Gül Anneler Derneği faaliyetleri dur durak bilmeden iyiliğe doğru hızla ilerliyor.
Kültür Haberi
Gül Anneler yardımlarına devam ediyor

İhtiyaç sahiplerine mübarek bir ay olması vesilesi ile yoğun olarak yardımlarını sürdüren Gül Anneler Derneği Başkanı Halise Saygı; Ramazan ayı boyunca gıda ve giyecek yardımlarının devam edeceğini belirtti.

“SEHER VE ÜMMHAN HANIMIN DESTEKLERİ İLE DAHA İYİ ÇALIŞMALARA İMZA ATIYORUZ”

Yardımsever Afyonkarahisar halkının her zaman derneğe olan katkılarının artarak devam ettiğini söyleyen Saygı; ‘’ihtiyaç sahiplerini araştırıyoruz, gerçekten alım gücü olmayan insanlarımızı bulup onlara 1. elden yardımlarımızı ulaştırıyoruz. Tabi ki listeye göre Ramazan yardım paketlerimiz hazırlanıyor. Ama kapımıza gelen bizden yardım isteyeni de hiçbir zaman geri çevirmiyoruz. Elimizden gelenin fazlasını yapmaya özen gösteriyoruz, bu konu da da Seher ve Ümmühan hanımın destekleriyle de daha iyi çalışmalara imza atıyoruz‘’ dedi.

AFYONKARAHİSAR HALKINA TEŞEKKÜR

Hazırlanan Ramazan paketlerinde bir ailenin gıda üzerine ihtiyacı olabilecek tüm malzemeler mevcut. Dernek Başkanı Halise Saygı; emeği geçen esnafa hayırsever Afyonkarahisar halkına teşekkürlerini iletti.>>görüntü

Kaynak: Editör:
Etiketler: Mübarek, Ramazan, ayında, halen, ramazan, yardımları, sürüyor, Her, sene, olduğu
Yorumlar
Haber Yazılımı