Haber Detayı
24 Temmuz 2013 - Çarşamba 01:54
 
Fethibey Belediyesi Araç Filosunu Genişletti
Fethibey Belediyesi, Afyonkarahisar ile belde arasında ulaşımı sağlamak amacıyla 2 adet halk otobüsü aldı. Halk otobüslerinin belde merkezine girişleri esnaf ve yurttaşlar tarafından büyük bir coşkuyla karşılandı.
Magazin Haberi
Fethibey Belediyesi Araç Filosunu Genişletti

Afyonkarahisar ve Fethibey arasında yolcu taşıyan araçların artırılarak hizmet ağını genişletmeyi hedefleyen Fethibey Belediyesi filosuna 2013 model 2 araç satın aldı. Alınan halk otobüsleri yapılan bir tören ile yurttaşlara tanıtıldı. Belde merkezine giriş yapan halk otobüsleri çarşı merkezindeki esnaf ve yurttaşlar tarafından büyük bir coşku ve alkışlarla karşılandı. Belediye binası önünde yapılan törene Fethibey Belediye Başkanı Mustafa Özdemir yeni araçlar ile bir hatıra fotoğrafı çektirdi.

“FETHİBEY HALKI HERŞEYİN İYİSİNE VE YENİSİNE LAYIKTİR”

Alınan halk otobüslerinin Fethibey Halkına hizmete sunulacağını belirten Belediye Başkanı Mustafa Özdemir; “ Öncelikle yeni araçlarımız tüm Fethibey halkımıza hayırlı ve uğurlu olsun. Belediye olarak bizim amacımız halkımıza daha kaliteli bir hizmet getirebilmektir. Fethibey halkı her şeyin iyisine ve yenisine layıktir” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Fethibey, Belediyesi, Afyonkarahisar, belde, arasında, ulaşımı, sağlamak, am
Yorumlar
Haber Yazılımı