Haber Detayı
18 Aralık 2019 - Çarşamba 10:30
 
Cüzdanınızın içine bir tutam tuz koyun ve olanlara şahit olun
Cüzdanınızın içine bir tutam tuz koyun ve olanlara şahit olun. Cüzdanınızın içine bir tutam tuz koyun ve mucizeye şahit olun..Ayrıntılar haberimiz detayındadır..
Sağlık Haberi
Cüzdanınızın içine bir tutam tuz koyun ve olanlara şahit olun

Negatif enerji, bulunduğu yere huzursuzluk ve şanssızlık getirir. Halk arasında, tuzun negatif enerjiyi uzaklaştığına inanılır. Eğer yakınınızda negatif enerji olduğunu düşünüyor ve bu enerjinin cü-zdanınızada geçtiğini hissediyorsanız,

 

size vereceğimiz bu yöntemi uygulayabilirsiniz! Cü-zdanınızın içine bir tutam tuz koyun. Tuz, negatif enerjiyi yok edeceği gibi, parayı da size çekecek ve şanssızlığınızı y-ok edecektir. Diğer bir yöntem ise, cü-zdanda eski madeni para bulundurmaktır. Ancak bu yöntemi uygularken dik-kat edilecek bir nokta var. Madeni para parlak olmalıdır. Madeni paranızı parlatmak için, size vereceğimiz bu karışımı uygulayabilirsiniz.Bunun için bir bardağa biraz sirke koyun ve

üzerine tuz ekleyin. Paraları bu karışıma atın ve yavaşça 10’a kadar sayın. Daha sonra paraları sirkeli karışımdan çıkarın ve suyla durulayıp güzelce kurulayın.

Bu sayede negatif enerji cü-zdanınızdan uzaklaşacak ve paranıza bereket gelecektir. Eğer negatif enerjinin evinizde olduğunu düşünüyorsanız yapmanız gereken şey basit! Şeffaf olan herhangi bir bardağa, 3’te birini dolduracak kadar deniz tuzu ekleyin.

Kalan boşluğa ise yarı yarıya sırasıyla su ve beyaz sirke ekleyin. Bu bardağı negatif enerji olan bölgeye koyun ve 1 gün bekleyin. Burada dik-kat edilmesi gereken kısım, bardağı görünmeyecek bir yere koymak ve kesinlikle hareket ettirmemek.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Cüzdanınızın, içine, bir, tutam, tuz, koyun, ve, olanlara, şahit, olun,
Yorumlar
Haber Yazılımı