Haber Detayı
24 Temmuz 2013 - Çarşamba 01:52
 
Bayan Balkanlıoğlu ihtiyaç sahibi bir ailenin sofrasına konuk oldu
Vali İrfan Balkanlıoğlu’nun eşi Esma Balkanlıoğlu, Fevzi Çakmak Mahallesinde ikamet etmekte olan ihtiyaç sahibi bir ailenin evine konuk olarak onlarla birlikte iftar yaptı.
Magazin Haberi
Bayan Balkanlıoğlu ihtiyaç sahibi bir ailenin sofrasına konuk oldu

ftara Esma Balkanlıoğlu’nun yanı sıra Vali Yardımcısı Ali Şanlıer, Vali Yardımcısı Akgün Corav ve eşi Melek Corav ile SYD Vakfı Müdürü Süleyman Arı katıldı.

KAPIDA ÇİÇEKLER İLE KARŞILANDILAR

Böbrek hastası ve çalışmakta güçlük çeken Tahsin Kayhan, kalça kırığı olan eşi ve 10 yaşında % 58 oranında epilepsi hastası olan çocuğu Esma, misafirlerini kapıda karşıladılar. Çiçeklerle, hediyelerle ve yardımlarla ihtiyaç sahibi aileye konuk olan Esma Balkanlıoğlu, ailenin istek, talep ve önerilerini de dinledi. Bayan Balkanlıoğlu ve beraberindekiler çocuklara oyuncak hediye ederken, çocukların o anki sevinçlerini paylaştılar. Yemekte ailenin ihtiyaçlarını dinleyen Esma Balkanlıoğlu, problemlerin çözülmesi ile ilgili SYD Vakfı Müdürü Süleyman Arı’ya talimatlar verdi.

“ SİZLER SAYESİNDE YÜZÜMÜZ GÜLDÜ ALLAH’TA SİZİNKİNİ GÜLDÜRSÜN”

Gerçekleştirilen ziyaretten ve maddi manevi destekten çok memnun olduğunu söyleyen Tahsin Kayhan misafirlerine hitaben; ’’Bu mübarek günde evimi neşelendirdiniz, sizler sayesinde yüzümüz güldü Allah’ta sizlerin yüzünü güldürsün. Devletimizin benimle bu kadar ilgileneceğini aklımdan bile geçiremezdim. Yapılan yardımın yanında iftar soframızı bizimle paylaşmanız bizleri çok mutlu etti. Evime misafir olmanızdan ve yakın ilginizden dolayı, Sayın Bayan Balkanlıoğlu’na, Vali Yardımcılarımıza ve Vakıf Müdürümüze teşekkür ederim” diye konuştu.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Vali, İrfan, Balkanlıoğlu’nun, eşi, Esma, Balkanlıoğlu, Fevzi, Çakmak, Maha
Yorumlar
Haber Yazılımı