Haber Detayı
16 Temmuz 2019 - Salı 16:40
 
Bayan Futbol takımı Başkan Çoban ziyaret etti
İl Genel Meclis Başkanı Burhanettin Çoban, Afyonkarahisar’ın ilk bayan futbol takımı olan 1967 Afyon Gençlikspor takımını makamında kabul etti.
Spor Haberi
Bayan Futbol takımı Başkan Çoban ziyaret etti

Afyonkarahisar’ın ilk bayan futbol takımı olan 1967 Afyon Gençlikspor takımı İl Genel Meclis Başkanı Burhanettin Çoban'a nezaket ziyaretinde bulundu. Kulüp Başkanı Cemalettin Karabıyık başkanlığında gerçekleşen ziyarete, antrenörler Adnan Kasabalı, Alaattin Yeşilçay, kaptan Sultan Ayvalı, Burcu Özkara, Nisa Öztürk ve Alime Kalaycı katıldı.

  AFYONKARAHİSAR'IN İLK BAYAN FUTBOL TAKIMI

 Afyonkarahisar'da ilk kez bayan futbol takımı kurduklarını açıklayan Kulüp Başkanı Cemalettin Karabıyık, "Bayan futbol takımımızın seçmelerini yaptık ve takımımızı oluşturduk. Seçmelere çok yoğun ilgi oldu ve katılan birçok bayan böyle bir girişimi yıllardır bekliyoruz           “ dedi. Karabıyık ayrıca “ Bu sayede onların da hayallerini gerçekleştirmelerine vesile olduk. İnşallah yeni sezonda Bayanlar Bölgesel Futbol Ligi'nde ilimizi temsil edeceğiz" dedi.

 "SPONSORLUK DESTEĞİ BEKLİYORUZ"

Ziyarette, dernek ve kulüp faaliyetleri için İl Genel Başkanı Burhanettin Çoban'dan destek isteyen Karabıyık, ayrıca; kurulan futbol takımına, spora gönül veren işadamlarından sponsorluk desteği istedi. Derneğin gücünün, futbol takımını belli bir noktaya kadar taşıyabileceğini kaydeden Karabıyık verilecek desteklerle ilimizi çok daha iyi noktalarda temsil edebileceklerini sözlerine ekledi.

"SPOR KULÜPLERİNE HER ZAMAN DESTEK VERDİK"

Ziyaretleri nedeniyle 1967 Afyon Gençlik spor kulübü Yönetimine teşekkür eden Başkan Burhanettin Çoban da ilimizde amatör spor kulüplerine her zaman destek verdiklerini ve vermeye devam edeceklerini söyledi.  Başkan Karabıyık ve futbolculara çalışmalarında  başarılar dileyen Başkan Çoban, Bayanlar Bölgesel Futbol Ligi'nde ilimizi temsil edecek bayan futbol takımının da şampiyon olması temennisinde bulundu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bayan, Futbol, takımı, Başkan, Çoban, ziyaret, etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı