Haber Detayı
29 Aralık 2019 - Pazar 14:04
 
Başkan Çelebi, Sultan Ayvalı’yı ödüllendirdi
Kılıçarslan Belediye Başkanı Halil Çelebi, Afyon İdman Yurdu Kadın Futbol Takımının 10 numaralı oyuncusu Sultan Ayvalı’nın yeşil sahalarda gösterdiği başarılı performansından dolayı ödüllendirdi. Başkan Çelebi, Ayvalı’yı hem maddi hemde manevi destek olacaklarının sözünü verdi.
Asayiş Haberi
Başkan Çelebi, Sultan Ayvalı’yı ödüllendirdi

Kılıçarslan Kasabasının evladı olan ve Afyon İdman Yurdu Kadın futbol takımının 10 numaralı oyuncusu Sultan Ayvalı, kasabanın gururu oldu. Sultan Ayvalı ve eski hocası Mustafa Köken, Kılıçarslan Belediye Başkanı Halil Çelebi’yi makamında ziyaret ettiler. Bu sezon ilimizi TFF Kadınlar 3. Ligde başarıyla temsil eden Afyon İdman Yurduspor’un başarısında büyük pay sahibi olan Sultan Ayvalı’ya, Başkan Halil Çelebi sahip çıktı. Kadın futbol takımında gösterdiği başarılı performansından dolayı Başkan Çelebi, Ayvalı’yı hem nakdi hemde hediye takdim ederek ödüllendirdi. Ziyarette konuşan Sultan Ayvalı, Kılıçarslan Belediye Başkanı Halil Çelebi’ye desteklerinden dolayı sonsuz teşekkür ederek, başarısını artırarak devam ettireceğinin sözünü verdi.

 

“Her ay burs vereceğiz”

Sultan Ayvalı’nın yeşil sahalarda gösterdiği başarılı performansından dolayı ödüllendirmek istediğini belirten Kılıçarslan Belediye Başkanı Halil Çelebi, Ayvalı’ya hem maddi hemde manevi destek vereceklerini vurguladı. Başkan Çelebi, “Sultan Ayvalı kızımız kasabamızın gururu olmuştur. Göstermiş olduğu bu başarısından dolayı kendisini ödüllendirmek istedik. Bu başarısının artarak devam edeceğine inanıyorum. Biz kendisine bu süreçte her zaman destek olacağız. Her ay kendisine burs vereceğiz ve ihtiyaçlarını karşılayacağız” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Çelebi,, Sultan, Ayvalı’yı, ödüllendirdi,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Başkan Çelebi, Sultan Ayvalı’yı ödüllendirdi
Başkan Çelebi, Sultan Ayvalı’yı ödüllendirdi
Başkan Çelebi, Sultan Ayvalı’yı ödüllendirdi
Yorumlar
Haber Yazılımı