Haber Detayı
03 Ocak 2016 - Pazar 21:47
 
Afyon Haberleri - AK Parti’de komşu ziyareti
Orman ve Su İşleri Bakan Yardımcılığı görevine getirilmesi beklenen ve şu anda kararnamesi Köşk'te bulunan AK Parti Konya eski Milletvekili Harun Tüfekçi, İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven’i ziyaret etti. Bakan Yardımcısı Tüfekçi, Afyonkarahisar’ın AK Parti’ye girdiği her seçimde büyük bir destek verdiğini hatırlattı.
Siyaset Haberi
Afyon Haberleri - AK Parti’de komşu ziyareti

TBMM üç dönem AK Parti Konya Milletvekili olarak görev yapan Harun Tüfekçi, beraberindeki AK Parti Hatay Milletvekili Fevzi Şanverdi ile birlikte İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven’i parti binasında ziyaret ettiler. Parti çalışmaları hakkında Harun Tüfekçi’ye bilgiler veren İl Başkanı Yurdunuseven, “1 Kasım seçimlerinde son 65 yılın en yüksek oy oranını aldık. 7 Haziran seçimlerinde 227 bin olan oyumuzu 1 Kasım seçimlerinde 280 binin üzerine çıkardık. Kurumsal bir parti olmamız nedeniyle toplantılarımızı ve çalışmalarımızı büyük bir özveri içerisinde yapıyoruz. Teşkilatlarımızın fedakarlığı 1 Kasım’da oylarımızı arttırdı” dedi.

AFYON’U YAKINDAN TAKİP EDİYORUZ

İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven’e ve teşkilatına çalışmalarında başarılar dileyen eski Milletvekili Tüfekçi, Afyonkarahisar’ın AK Parti’ye girdiği her seçimde büyük destek verdiğini söyledi. Tüfekçi şöyle konuştu; “Bir dizi ziyaretlerde bulunmak için Afyonkarahisar’a geldik. Sizleri ziyaret ederek, fikir alış verişinde bulunmak istedik. Afyonkarahisar’ı yakından takip ediyoruz. Son 13 yılda önemli yatırımlar aldı ve almaya da devam ediyor. Afyonkarahisar’a yapılacak yatırımlara destek olacağız” diyerek konuştu. Konya eski Milletvekili Tüfekçi ve Milletvekili Şanverdi’nin İl Başkanı Yurdunuseven’i ziyaretine İl Başkan Yardımcısı Ahmet Yeşilırmak’ta yer aldı. >>>Haber Merkezi

Kaynak: Editör: Numan Bangir
Etiketler: afyon haberleri, afyon haber, siyaset haberleri, afyon akparti
Yorumlar
Haber Yazılımı