Haber Detayı
03 Aralık 2018 - Pazartesi 16:14
 
Afyon fizik tedavi merkezi açıldı
İlimizde fizik tedavi konusunda modern bir merkez olan Afyon Fizik tedavi merkezi törenle halkımızın hizmetine açıldı.
Sağlık Haberi
Afyon fizik tedavi merkezi açıldı

Kasımpaşa Mahallesi Saçaklılar Apartmanında hizmete açılan Afyon Fizik Tedavi Merkezi açılışına çok sayıda davetli katıldı.

Merkezin kurucusu Fizyoterapist/Bilinçaltı Terapisti Sinem Melike Kuş, açılışta yaptığı konuşmada, “Merkezimizde inşallah danışanlarımızın şifalarına aracılık etmek istiyoruz. İlimizde güzel ve başarılı hizmetler vereceğimize inanıyorum. Merkezimiz modern tıbbı kullanan, gerekli fizik tedavi donanımlarının bulunduğu ve yeni tedavi yaklaşımlarının bir arada kullanıldığı bir merkez olarak hizmet verecektir. Fizyoterapist olarak tedavilerimde insanın sadece fiziksel bir varlık olmadığını, aynı zamanda ruhsal bir varlık olduğunu bilerek tedaviye yön veriyorum. Burada amacımız, hastalarımıza en iyi yöntemle ve pozitif bir enerjiyle hizmet vermek. İnşallah şifa dağıtan bir merkez olacağız. Bunun için de elimizden gelen tüm çabayı göstereceğiz ” dedi.

Dualarla yapılan açılışta, Fizyoterapist/Bilinçaltı Terapisti Sinem Melike Kuş, kendisine çıktığı bu yolda destek veren ailesi Yücel-Ummahan Koca, eşi Atilla Kuş ve tüm ailesine teşekkür etti.

Merkezin açılışına katılan misafirlerde merkezin hayırlı olmasını ve bütün hastalarına şifa dağıtmasını temenni ettiler.

Açılış kurdelesini kesen Gazeteci Canser Kuzu, Çevre Şehircilik İl Müdürlüğü Çevre Şube Müdürü Teoman Kantarcı, öğretmeni Hacı Ahmet Yıldırım ve Nusret Koca Fizyoterapist/Bilinçaltı Terapisti Sinem Melike Kuş'a hayırlı ve uğurlu olması temennisinde bulunarak, hastalara şifa dağıtacak merkezin hayırlı olmasını dilediler.

Açılış konuşmasının ardından konuklar tarafından Afyon Fizik Tedavi merkezi dualarla açıldı. Davetlilerin gezdiği merkez hakkında bilgiler veren Fizyoterapist/Bilinçaltı Terapisti Sinem Melike Kuş,  yaralanma, hastalık, travma, yaşlılık gibi sebeplerle eksilme gösteren fonksiyonel hareketleri geri kazandırma amaçlı elektrik akımı, sıcak ya da soğuk uygulaması ve egzersizleri olarak bilinen tedavi yöntemlerinin uygulandığı,  Bel, Boyun fıtığı, Eklem problemleri, Klinik pilates, Kinesiotape bantlama, tamamlayıcı tıp uygulamaları, Felç ve Nörolojik rahatsızlıklar, Down sendromu, Gelişim geriliği, doğum öncesi ve sonrası egzersizler ve Bilinç altı terapi hizmetlerinin sunulduğunu söyledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Afyon, fizik, tedavi, merkezi, açıldı,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Afyon fizik tedavi merkezi açıldı
Afyon fizik tedavi merkezi açıldı
Afyon fizik tedavi merkezi açıldı
Afyon fizik tedavi merkezi açıldı
Afyon fizik tedavi merkezi açıldı
Afyon fizik tedavi merkezi açıldı
Yorumlar
Haber Yazılımı