Haber Detayı
26 Temmuz 2013 - Cuma 05:50
 
Afet Bilinci Eğitimleri Ramazan ayında da devam ediyor
Afyonkarahisar Kızılay Kan Merkezi Müdürlüğü ve Afyonkarahisar Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü Personellerine Afete Hazır Türkiye Projesi kapsamında Afet Bilinci eğitimi verildi.
Bilim Haberi
Afet Bilinci Eğitimleri Ramazan ayında da devam ediyor

Afyonkarahisar Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü personeline yönelik olarak verilen eğitim "Birey ve Aileler İçin Afet Bilinci Eğitimi1" 15.07.2013 tarihinde başlamış olup, personelin çalışma şekline uygun olarak 3 gün süreceği ifade edildi.

PERSONEL, BİLGİLERİNİ PEKİŞTİRDİ

İtfaiye Müdürlüğü eğitim salonunda gerçekleşen eğitime katılan personel, afetlerde çalışan ve etkilerini bizzat gören kişiler olarak Afet Bilinci Eğitiminin tüm yurtta toplumun tüm kesimlerine veriliyor olmasından memnunluk duyduklarını belirttiler.Aynı gün İl AFAD Müdürlüğü eğitim salonunda Afyonkarahisar Kızılay Kan Merkezi Müdürlüğü personeline de eğitim verildi.Eğitimi birinci bölümünde yangın eğitimi alan personel, çıkarılan küçük bir yangına müdahale ederek öğrendiklerini pekiştirdi.

2.BÖLÜMDE BİREYSEL VE AİLELER İÇİN AFET BİLİNCİ EĞİTİMİ VERİLDİ

12 personelin katıldığı Kızılay Kan Merkezi Müdürlüğü personeline eğitimin ikinci bölümünde ise  “Afete Hazır Türkiye” projesi kapsamında yer alan eğitimlerin ilki olan “Birey ve Aileler İçin Afet Bilinci Eğitimi 1” verildi.>>görüntü

Kaynak: Editör:
Etiketler: Afyonkarahisar, Kızılay, Kan, Merkezi, Müdürlüğü, Afyonkarahisar, Belediyesi, İt
Yorumlar
Haber Yazılımı