Haber Detayı
27 Ağustos 2019 - Salı 13:21
 
81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız
Atatürkçü Düşünce Derneği Genel Merkez Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyesi Burak Can ; Biz Atatürkçü Düşünce Derneği olarak Türkiye’yi daha ileriye taşımak, çağdaş medeniyet yolunu daha ileriye taşımak istiyoruz” dedi.
Turizm Haberi
81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

30 Ağustos Zafer Bayramı kapsamında Afyonkarahisar’a gelen  Atatürkçü Düşünce Derneği Genel Merkez Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyesi Burak Can, “Türkiye’nin 81 İlinde Tüm İl ve İlçelerin Gençlik Kollarının kurulması gibi bir idealimiz var” diyerek Genel Merkez olarak yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Çağdaş medeniyet yolunu daha ileriye taşıyacağız

Atatürkçü Düşünce Derneği Genel Merkez Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyesi Burak Can; “Genel Merkez Gençlik Kolları Türkiye’de kurulmuş sorumlu ve birlikte ortak çalışmalar yapıyor. Şu an Türkiye’nin 81 İlinde Tüm İl ve İlçelerin Gençlik Kollarının kurulması gibi bir idealimiz var. Bu ideali gerçekleştirmek için çaba sarf ediyoruz.  Afyonkarahisar Şube’miz çalışmalarını çok güzel götürüyor Dünya sürekli gelişiyor, değişiyor ve dönüşüyor. Biz derneğin Gençlik Kolları’na bu değişime ayak uydurmaya çalışıyoruz. Gençlere Türkiye’de “Dijital Medya” sayesinde ulaşmaya çaba sarf ediyoruz ve bu projeler için adımlar atıyoruz. Atatürk’ün açmış olduğu bir fikir aydınlığı var bu fikir aydınlığını yakalamak ve bunu ileriye taşımak istiyoruz. bu zaten Atatürk’ün en büyük arzularından bir tanesi olduğunu düşünüyorum.   Gençlerimize buradan çağrıda bulunmak istiyorum; gelin hep birlikte Türkiye’yi daha ileriye taşıyalım biz hep birlikte Türkiye’yiz. Atatürk’ün açtığı çağdaş medeniyet yolunu daha ileriye taşıyalım” diyerek sözlerini tamamladı. Selçuk Taşkın Özel

Kaynak: Editör:
Etiketler: 81, İlde, Gençlik, Kollarını, Kuracağız,
Yorumlar
Haber Yazılımı