Haber Detayı
29 Temmuz 2019 - Pazartesi 11:51
 
800 Kişi ev sahibi olma heyecanı yaşadı
Eminevim’in Afyonkarahisar’da düzenlediği tapu teslim töreninde 800 kişi ev sahibi olma heyecanı yaşadı. Törende konuşan icra kurulu başkanı sefa üstün, sektörün ve pazarın lideri olduklarına dikkat çekerek, “her ay yapmakta olduğumuz yaklaşık 1800’ü aşkın teslimatla ve piyasaya sağladığımız aylık 250 milyon Tl nakit akışı ile liderliğimizi sürdürüyoruz” dedi.
Ekonomi Haberi
800 Kişi ev sahibi olma heyecanı yaşadı

Afyonkarahisar’da ev sahibi olma heyecanı yaşandı. Eminevim tarafından düzenlenen ve 800 kişinin buluştuğu Afyonkarahisar’daki törende aileler tapusuna kavuştu. Düzenlenen tapu teslim töreninde Emin grup icra kurulu başkanı Sefa Üstün, Eminevim Türkiye satış direktörlerinden Mustafa Şahin, Sezai Gök, STK ve İş Dünyasının önemli temsilcileri, ilk kez ev sahibi olan ailelerin mutluluğuna ortak oldu. Programda mehteran takımının gösterileri beğeniyle izlendi.

 İnsanlarımızın bütün ihtiyaçlarını karşılayacağız

Programın açılışında konuşan İcra Kurulu Başkanı Sefa Üstün, tüm vatandaşların ne ihtiyacı varsa ‘elbirliği sistemi’yle bunu çözüme kavuşturacaklarını söyledi.

Üstün şöyle devam etti: “Bugün Eminevim ailesi olarak 800’e yakın değerli misafirlerimizle tapusunu alacak ailelerin heyecanına ortak olacağız. Birlikte yola çıkmak için gereken şey güven ve sadakattir. Emin Grup Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahman Emin Üstün 29 yıl önce bu sistemi oluştururken milletin kanayan yarasına çözüm üretmek için yüreğini ortaya koymuştur. İnsanlarımızın neye ihtiyacı varsa onu ‘elbirliği sistemi’yle karşılamayı hedefleyen anlayışla şirketimizi bugünlere getirmiştir. Önce otomobil ile başladı, ev ile devam ediyoruz. Sadece bunlarla yetinmeyeceğiz eğitimden, tatile, enerjiden, tarım ve hayvancılığa insanlarımızın bütün ihtiyaçlarını ‘elbirliği sistemi’mizle karşılayacağız.

Her ay 1800 teslimat

Her ay 1800 teslimat yapıyoruz faizsiz bir sistem kurarak yepyeni bir sektörün oluşmasına vesile olduklarının altını çizen Üstün, 29 yılda 145 bine yakın teslimat işlemi gerçekleştirdiklerine dikkat çekti. Sektörün ve pazarın lideri olduklarını belirten Üstün, “Her ay yapmakta olduğumuz yaklaşık 1800’ü aşkın teslimatla ve piyasaya sağladığımız aylık 250 milyon Tl nakit akışı ile liderliğimizi sürdürüyoruz. Ülke genelinde 100’ün üzerinde şubesi olan şirketimiz Emin otomativ markasıyla araç, Eminevim markasıyla da konut ihtiyacını karşılıyor. Türkiye’nin hemen her İlinde bin 400’den fazla çalışan ile hizmetini sürdürüyor. İnsanların en fazla ihtiyaç duyduğu konut ve araç temini noktasında adına ‘elbirliği sistemi’ dediğimiz sistem ile ev ya da araba almanızın en kolay yolunu halkımızın hizmetine sunduk” dedi. Açılış konuşmasının ardından ev sahibi olma hakkı olan kişilere tek tek tapuların teslimi yapıldı. SELÇUK TAŞKIN

Kaynak: Editör:
Etiketler: 800, Kişi, ev, sahibi, olma, heyecanı, yaşadı,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
800 Kişi ev sahibi olma heyecanı yaşadı
800 Kişi ev sahibi olma heyecanı yaşadı
800 Kişi ev sahibi olma heyecanı yaşadı
800 Kişi ev sahibi olma heyecanı yaşadı
Yorumlar
Haber Yazılımı