Haber Detayı
27 Ağustos 2013 - Salı 00:00
 
“Yaz aylarında doluluk oranı yüzde 55’i geçti”
NG Güral Afyon Wellness & Convention, güney illerinin sıcağından bunalanlar için ideal bir adres. Yaz mevsimini rahat geçirmeyi sağlayan iklim özellikleriyle sıklıkla tercih edilen Afyonkarahisar’da tatil keyfi, dört mevsim NG Güral Afyon’un muhteşem atmosferinde yaşanıyor.
Turizm Haberi
“Yaz aylarında doluluk oranı yüzde 55’i geçti”

NG Güral Afyon Wellness & Convention, yaz aylarının da gözdesi. Güneyin sıcak ve nemli havasından bunalanlar soluğu NG Güral Afyon’da alıyor. NG Güral Afyon, hem Afyonkarahisar’ın iklimsel özellikleri sayesinde ferah bir atmosfer sunuyor, hem de termal olanaklarıyla “sağlıklı” tatilin adresi oluyor. NG Güral Afyon’u kış döneminde grup olarak tercih edenler, yaz döneminde kalabalık aileler halinde tekrar geliyorlar. Yaz mevsiminde en yoğun ilgi, güney illerinden alınıyor, bu durumun en önemli sebeplerinden biri Afyonkarahisar'ın iklimsel özellikleri. Ağustos ayında İstanbul ve güney illerinde nem ve sıcaktan nefes almakta bile zorlanılırken Afyonkarahisar'da ferah bir atmosfer yaşanıyor.  Özellikle akşam saatlerinde serin esen rüzgarla birlikte bahçede hırkasız oturmanın mümkün olmadığını belirten otel yetkilileri, termale olan talebin azaldığı algısının hakim olduğu yaz aylarında bile, NG Güral Afyon’a olan ilginin aksine arttığını belirtiyorlar.

“Türkiye’de 7 farklı kalite belgesine sahip 5 yıldızlı tek otel konumuna ulaştı”

NG Hotels & Resorts hakkında:Türk turizmine yepyeni bir hizmet yaklaşımı kazandırmak amacıyla 2012 yılında NG Hotels & Resorts adıyla çalışmalarını sürdürmeye başlayan Grup, turizm alanındaki yatırımlarına ilk olarak 2005 yılında, Kütahya’da NG Güral Harlek Thermal Resort & SPA’yı hizmete açarak başladı. Ardından 2008 yılında Sapanca’da NG Güral Sapanca Wellness & Convention otelini açan NG Hotels & Resorts, burada sunduğu üstün hizmet kalitesine, donanımlı personele ve fiziki koşullarına yaptığı yatırımlarla 7 kalite belgesini birden almaya hak kazandı ve Türkiye’de 7 farklı kalite belgesine sahip 5 yıldızlı tek otel konumuna ulaştı. Türkiye'nin yükselen otel zinciri markası NG Hotels & Resorts, yakaladığı başarıların da vermiş olduğu destek ve ulusal bir zincir haline gelme hedefiyle yatırımlarına devam ediyor. Zincirin üçüncü halkası olan NG Güral Afyon Wellness & Convention 2012 yılı Haziran ayında hizmete girdi. Kısa zamanda başarıya ulaşan NG Güral Afyon, 5 kalite belgesine birden sahip oldu. NG Hotels & Resorts, ileriki dönemlerde ise farklı illerde yeni otel projelerine başlamayı planlıyor.>>haber merkezi

Kaynak: Editör:
Etiketler: NG, Güral, Afyon, Wellness, &, Convention, , güney, illerinin, sıcağından, bunal
Yorumlar
Haber Yazılımı