Haber Detayı
29 Temmuz 2013 - Pazartesi 02:19
 
“Park Anadolu Sağlık Meslek Lisemiz’e Destek İstiyoruz”
İlimiz protokolü Park Hastanesinin düzenlemiş olduğu iftar yemeğine katıldı. Yemekte söz alan Vali Balkanlıoğlu ‘’Tabi ki her şeyin başı sağlık, insanlar öncelikle sağlıklarının yerinde olmasını isterler. Kişi her ne tür hastalığa yakalanırsa yakalansın hayatında değişiklikler olacaktır.
Eğitim Haberi
“Park Anadolu Sağlık Meslek Lisemiz’e Destek İstiyoruz”

Ramazan ayına girdiğimiz günlerden itibaren fakir aileler, resmi kurum ve kuruluşlar, sivil toplum kuruluşları ve özel teşebbüsler ile bir araya gelerek iftarını açan Vali İrfan Balkanlıoğlu, bu kez Park Hastanesinin iftar yemeğine katıldı.

“Amacımız Hastalara Derman Olabilmek”

Samimi bir ortamda gerçekleşen iftar yemeği dualarla başladı. Yemekte konuşan Park Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Enis Arabacı’ ’Öncelikle davetimize icabet etme nezaketi gösteren başta Sayın Valimize ve il protokolümüze teşekkür ediyorum. Bu güzel iftar yemeğinde sizlerle bir arada olmaktan dolayı çok mutluyuz. İftar yemeğimizin amacı hastanemiz ve il protokolümüz arasında bağ kurarak mevcut olan iletişimimizi artırmaktır. İnanıyorum ki bu yemekle birlikte hem Afyonkarahisar, hem de Ülkemizin yararı için bir adım daha atmış olacağız. ’dedi. Park Hastanemiz verdiği hizmet kalitesiyle insanların memnuniyetini kazanma yolunda hızla ilerlemektedir diyen Arabacı, ‘’Hastanemize yapılan ek bina ile birlikte hizmet alanımız genişlemiş olup daha çok hastaya hizmet vermekteyiz. Bizim amacımız hastanemize gelen hemen her kişiye derman olabilmektir. Ayrıca hastalarımıza daha iyi hizmet verebilmek adına bu yıl faaliyete geçecek olan Park Anadolu Sağlık Meslek Lisemiz ile de kendi alanında uzman kişileri de yetiştirmek istiyoruz. Bu anlamda da Sayın Valimiz ve ilimiz yöneticilerinin desteklerini bekliyoruz. ’dedi.

“Her Şeyin Başı Sağlık”

Bu güzel iftar yemeğinde bulunmaktan duyduğu memnuniyetini dile getiren Vali Balkanlıoğlu ise, ‘’Tabi ki her şeyin başı sağlık, insanlar öncelikle sağlıklarının yerinde olmasını isterler. Kişi her ne tür hastalığa yakalanırsa yakalansın hayatında değişiklikler olacaktır. Bu hastalığa çare bulmak içinde elindeki imkanları ölçüsünde derdine derman olacak bir doktor ve bir hastane bulma çabasında olacaktır. Bu anlamda hastalarına en iyi şekilde karşılık veren ve alanında örnek çalışmalar içerisinde olan Park Hastanesi yönetimini ve çalışanlarını kutluyorum. Bu iftar yemeğinin ve Ramazan ayının hayırlara vesile olmasını diler, Park Hastanesinin başarılarının artarak devam etmesini dilerim.’’dedi. Konuşmaların ardından iftar yemeği canlı tasavvuf müziği eşliğinde devam etti.  Güral Termal otelde gerçekleştirilen İftar Yemeğine, Vali İrfan Balkanlıoğlu, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Adli Yargı Adalet Komisyon Başkanı ve 2.Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Şahap Mutlu, İl Genel Meclisi Başkanı Salih Sel, İl Müdürleri, ATSO Meclis Başkanı Mehmet Çarkgil, ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Sivil Toplum kuruluşları ve İşadamları katıldı.>>görüntü

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: İlimiz, protokolü, Park, Hastanesinin, düzenlemiş, olduğu, iftar, yemeğine, katı
Yorumlar
Haber Yazılımı