Astroloji

 

 

 
Akrep (15.11.2019)
Finansal konularda şanslı gelişmeler gündemde olabilir. Planlarınızı rayına oturtmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz. İletişimde bazı engeller motivasyonunuzu azaltmamalıdır. Geçmişte yaptığınız bazı tahammülsüz yaklaşımlarınızı bugün telafi etmeye çalışın.
 
Aslan (15.11.2019)
Dostluklarınız sınanmadan geçerken güven sorunu yaşayabilirsiniz. Gerçekliğinden emin olmadığınız şeyleri birbirinden ayrıt etmek biraz güç olabilir. Yanılgıları azaltmak adına ihtiyacınız olan şeye yönelmelisiniz.
 
Balık (15.11.2019)
Hayata dair yeni deneyimler içerisinde olabilirsiniz. Farkındalığınızın artacağı bir gün olacak. Yanlış iletişim şekli hayatınızdaki akışı birden değiştirebilir. Meslektaşınızla farklı görüşleri tartışırken kırıcı bir noktaya gitmemelisiniz.
 
Başak (15.11.2019)
Finansal konularınızla ilgili beklentilerinizde bazı aksamalar olabilir. Alacaklarınızı almak ya da ödemelerinizi yapmak adına aslında doğru bir gün içindesiniz. Size verilen sözlerin gerçekleşmemesi durumunda açıkça konuşmalısınız.
 
Boğa (15.11.2019)
Beklediğiniz haberleri alacağınız bir gündesiniz. Üstünüzdeki yorgunluktan kurtulacağınız bazı fırsatlar elde edebilirsiniz. Yeniye olan eğiliminiz sizi daha hırslı ve istekli kılacaktır.
 
İkizler (15.11.2019)
Eğitim ve ticari iş projeleriniz hızlanabilir. Sosyal çevrenizde kadınlarla olan ilişkileriniz gergin bir hal alabilir. Hırslı beklentilerin ortasında kalabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınız varsa herhangi bir manipülasyona izin vermemelisiniz.
 
Koç (15.11.2019)
Hızlı başlangıçlar yapmak isteyeceğiniz bir gün olabilir. Motivasyon sağlamanız gereken konular gündeminizde olacaktır. Parasal anlamda alacaklarınızı almak ya da borçlarınızı kapatmak arasında önemli bir denge kuruyor olacaksınız. Temkinli ilerleyin.
 
Kova (15.11.2019)
Çevrenizle iletişim kurmanız gereken konularda sürpriz haberler öğrenebilirsiniz. Hayatınızı renklendirecek yeni başlangıçlar içinde olduğunuz bir gündesiniz. Sadece yaklaşımlarınızı daha sakin yapmalı ve hedeflediğiniz konuda istikrarlı olmalısınız.
 
Oğlak (15.11.2019)
Eğitim hayatınızla ilgili geçici aksiliklerle ilgilenebilirsiniz. Beklentilerinizi yeniden gözden geçirmelisiniz. Sorun çözme ve gelişen sorunlara yeni yaklaşımlar getirmenizle oldukça başarılı işlere adım atabilirsiniz. Bir konuya takılı kalmayın.
 
Terazi (15.11.2019)
Yakın çevre iletişimlerinizin gündemde olacağı özel bir gün. Aşk hayatınızda hızlı ve heyecan verici gelişmeler olabilir. Son zamanlarda tüm imkanlarınızı zorlayarak yaptığınız girişimlerin artık sonuçlarını almaya başlıyorsunuz. 
 
Yay (15.11.2019)
Kadınlarla olan ilişkilerinizde bazı sorunlar meydana gelebilir. Rekabet ve kıskançlık güne damgasını vurmaya açıkken sizler bunu aksi bir yöne çevirebilirsiniz. Kariyerinizde sadece ilerlemek ve yeni projeler üretmek isteği içinde olmalısınız.
 
Yengeç (15.11.2019)
Bırakmak zorunda kaldığınız bir olay sizi yeniden zorlayabilir. Bu noktada tekrar aynı merhametimi sergileyeceksiniz bunu düşünmelisiniz. Eski hatalardan kaçınmanın en güzel yöntemi yeni deneyimler oluşturmaktır. Yeni olana kapılarınızı açın.

 

 

 

Haber Yazılımı