Astroloji

 

 

 
Akrep (26.11.2020)
İstediğiniz hayatı yaşamakta özgürsünüz. Ancak yeni kararlar alırken emrivaki yapmak bugün iyi bir fikir değil. Özellikle ailenize karşı tutumlarınızı iyileştirmelisiniz.
 
Aslan (26.11.2020)
Duygularınızın ağır bastığı bir gündesiniz. Çevrenize yansıtmak yerine kendinizi dinleyerek günü tamamladığınızda daha az hasarla durumun üstesinden gelmiş olacaksınız. Bugün kimseyi eleştirmeyin ve kendinizi savunmak zorunda kalacağınız durumlar içinde olmayınız.
 
Balık (26.11.2020)
Arkadaş çevrenizle ilgili bir değişiklik kararına gidebilirsiniz. Hoşunuza gitmeyen iletişimleri sonlandırmak, kendinizi iyi hissettirecek ve bu alanı daha sağlıklı iletişimlere açacaktır.
 
Başak (26.11.2020)
Yeni tanıştığınız kişilerden yeni yatırım tavsiyeleri alabilirsiniz. Sosyal çevreniz değişikliğe uğrayınca yaşantınızda farklı bir kulvar açılıyor olabilir. Dikkati elden bırakmayarak incelemeleriniz doğrultusunda karar alabilirsiniz.
 
Boğa (26.11.2020)
Çalışma ortamınızda ikili ilişkilerinizde dengeyi kuramıyor olabilirsiniz. Ben sen dengesinde tutarsız davranışlarınız sizleri uzaklaştırıyor olabilir. Kendinize alan yaratarak nerede hata yaptığınızı gözlemlemelisiniz. Beni seven böyle sevsin düşüncesi yalnız kalmanıza yol açabilir.
 
İkizler (26.11.2020)
Sosyal çevrenizde enerjik insanlar olmasını istiyor olabilirisiniz. Aktiviteler ne olursa olsun ağırkanlı kişilere tahammül seviyeniz oldukça düşük olabilir. Kişileri oldukları gibi kabul etmeye çalışmalısınız. Bu durum bugün daha fazla işlerinizi kolaylaştıracaktır.
 
Koç (26.11.2020)
Güne sinirsel gerginliklerin artış gösterdiği bir duygu durumunda başlıyorsunuz. Kendinizi ifade ederken yanlış anlaşılmalar yaşanabilir. Günü yalnız tamamlamanız incitici diyalogların gelişmesinin önüne geçebilir.
 
Kova (26.11.2020)
Beslenme, ağrı ve uyku konusunda yaşayacağınız sorunlar bağışıklığınızı düşürebilir. Bugün sağlığınıza gereken özeni göstermelisiniz. Siz ne kadar iyi olursanız çevrenize, işinize ve sevdiklerinize o kadar faydalı olabilirsiniz.
 
Oğlak (26.11.2020)
Bugün cevap vermek için değil anlamak için dinleyin. Aksi takdirde gireceğiniz tartışmalar büyüyen bir yalnızlığa sizi sürükleyebilir. İçinizde çözmek istedikleriniz var. Bunu öfke ile yapamazsınız. Kendinize zaman tanıyın.
 
Terazi (26.11.2020)
Çalışma hayatınızdan geriye kalan boş vakitlerinizde yeni bir eğitim almak isteyebilirsiniz. İlişkilerde öfkenizi kontrol etmelisiniz .Size yapılmasından mutlu olmayacağınız şeyleri başkalarına yapmayın. Bir anlık öfke ile kalkarsanız zararla oturabilirsiniz.
 
Yay (26.11.2020)
Kendinizle bir mücadele verirken sorunları tek başına çözmeye çalışmanız işleri zorlaştırabilir. Yardım istemekten çekinmeyin. Dostlar kötü günler için vardır. Her ne kadar dostluk ilişkilerinde ağır tecrübeler yaşamış olsanız da iyi insanlar hala var. Kaygılardan uzak durun.
 
Yengeç (26.11.2020)
Bugün takımın gözde oyuncusu sizsiniz. Çalışmalarınıza yeni bir bakış açısı kazandıracak fikirlerinizle istediğiniz başarıyı elde edebilirsiniz. İş hayatınızda ya da partnerinizle büyük çekişmeler yaşıyor olabilirsiniz. Hayatınızı daha sade bir yöne çekmek isterken bugün daha karmaşık hale getirmeyin.

 

 

 

Haber Yazılımı